Про нас

Проект «Фінідея» – група людей, що спеціалізуються у сфері фінансів та кадрового консалтингу. Ми – команда однодумців, професіоналів найвищого рівня, досвідчених практиків, які досягли успіху в управлінні у різних сферах бізнесу. Поштовхом до об’єднання стало прагнення впровадити найкращий світовий досвід управління фінансами на підприємствах України. Якісний фінансовий сервіс має бути доступний як для великих компаній, так і для тих, хто лише на початку свого бізнес-шляху.

Успішних підприємств має стати більше – в цьому наша місія.

Наші цінності прості і зрозумілі:

Правда
З володіння інформацією починається шлях до успіху. Прозора та своєчасна інформація – надійний фундамент для побудови ефективного бізнесу.
Ми неупереджено показуємо Вам реальний стан справ.

Професіоналізм
Теорія, практичний досвід і знання новітніх тенденцій у сфері фінансів – основа для досягнення поставлених цілей. Наші досвід і вміння дають можливість робити складні речі простими та зрозумілими.
Ми виконуємо свою роботу якісно.

Порядність
Відповідальність. Дотримання слова. Конфіденційність. Це те, що дозволяє нам забезпечувати відносини довіри з нашими Клієнтами. Ми цінуємо свою репутацію і будуємо довготривалі партнерські відносини.
Нам довіряють.

Компас – наша місія. Цінності – наша карта. Успіх клієнтів – показник нашої ефективності.
Це наша філософія.