Найняття на роботу досвідченого фінансового директора чи навіть контролера – це великий крок для бізнесу, який коштує дорого. Задоволення потреб підприємств, масштаб яких не дозволяє збудувати повноформатні фінансові департаменти–  це те, для чого існує Віртуальний CFO.

CFO (chief financial officer) — фінансовий директор (англ.)

Віртуальний CFO – це цілий спектр послуг, перелік яких погоджується з кожним Клієнтом окремо. Ми починаємо з огляду ваших фінансів і впроваджуємо прості для розуміння візуальні звіти. Окрім впорядкування фінансів, надамо рекомендації та розробимо політики в HR-сфері. В осередку нашої уваги знаходяться стратегічне планування, автоматизація процесів, а також юридичні питання.

Вам стане у нагоді послуга Віртуальний CFO, якщо Вам знайома така ситуація: Ви розпочинаєте бізнес, він росте і розвивається, але в один момент ви втрачаєте відчуття контролю і впевненості. Вам стає некомфортно і виникає потреба з кимось подискутувати і порадитись. Ось неповний перелік випадків, коли звертаються до нас:

  • ви не повністю впевнені у факторах, що стримують зростання
  • вам потрібен асистент в стратегічному плануванні
  • ви витрачаєте багато часу на бухгалтерію та фінансове планування
  • ви не маєте своєчасної і акуратної інформації для прийняття рішень
  • вам потрібен розумний фінансовий аналіз
  • вам здається, що бізнес структурований не найкращим способом

Для розвитку Вашої справи може знадобитися всього кілька днів роботи фінансового директора. З нами ви отримаєте фінансову експертизу без необхідності наймати досвідченого фінансового лідера на повний робочий день.

Ми допоможемо Вам в наступних сферах:

Стратегічне планування. Ми віримо, що стратегічне планування  здійснюється власником бізнесу і менеджментом компанії, а не зовнішніми консультантами. Наша роль – працювати разом з командою Клієнта під час стратегічних сесій, виступати як фінансовий радник.

Фінансовий аналіз.  Ми визначаємо ключові показники ефективності і створюємо індикатори для оцінки результативності бізнесу. Це не «ще один лист excel», – а якісні і зрозумілі інструменти для підтримки управлінських рішень.

Бухгалтерія та МСФО.  Ми проводимо оцінку стану бухгалтерського обліку, а також надаємо послуги по його веденню і поданню звітності.

Податки. Ми консультуємо ваших бухгалтерів, а також допомагаємо організувати ефективне податкове планування.

Бюджетування. Ми допомагаємо розробити і впровадити на підприємстві систему бюджетування і управлінського обліку та створити ефективні інструменти для планування грошових потоків.

Бізнес-процеси. Ми аналізуємо ваші бізнес-процеси та надаємо рекомендації по їх оптимізації.

Договори.  Ми здійснюємо експертизу договорів, рекомендації щодо організації договірної роботи на підприємстві.

Персонал. Ми допомагаємо розробити політики та процедури в сфері HR, створити ефективні системи оцінки та мотивації.

Ми любимо порядок і додаємо бізнесу захищеності, впевненості та обізнаності. Малі підприємства отримують змогу мати вигоду від якісно збудованої фінансової функції так само, як це відбувається у великому бізнесі. Наш колективний досвід та знання, гнучкість та помірна цінова політика дозволять Вашому бізнесу працювати більш ефективно!